Menu
Cos cu produse

Accesorii retelistica

Producator: Pxw
Patch panelNumar porturi: 24Categorie: FTP Cat6Dimensiune: 1U 19inchCompatibil keystoneNeechipatTip: Patch PanelMaterial: MetalicCuloare: NegruAltele: Neechipat..
111,00 Lei
Producator: Pxw
Sursa alimentare cu backup PXW AQT-4805-01BD, 54V / 5A, 2 iesiriTip: Sursa alimentareMaterial: Tensiune intrare: 190 - 265V ACTensiune iesire (Mod AC): 54VCurent maxim debitat: 5ANumar iesiri: 2Dimensiuni: 395 x 385 x 165 mmPosibilitate backupSuporta 4 baterii 12V 17Ah..
480,00 Lei
Producator: Pxw
Modul SFP transmisie FO, single mode, Duplex, LC, ,HSG, SFP-1310SX125-HSG, 1.25G, Max.20Km, lungime de unda 1310nmAltele: Rata de transfer 1.25GDistanta maxima 20KmLungime de unda 1310nmConector LCTip: Modul SFP..
79,00 Lei
Producator: Pxw
Contacte: Cupru auritMaterial: PVCViteza de transmisie: 100/1000 MbpsIdeal pentru cablu rotund de reteaTip: Mufa UTP..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Contacte: CupruMaterial: PVCViteza de transmisie: 100/1000 MbpsIdeal pentru cablu rotund de reteaTip: Mufa UTP..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Mufele keystone functioneaza impreuna cu cablurile de mare vitezas, patch cord-uri si patch panel-uri, pentru a oferi o performanta dincolo de standardele propuse Cat6. O caracteristica noua este eticheta colorata universal care elimină necesitatea unor coduri separate pentru schema de conectare.Tip..
10,00 Lei
Producator: Pxw
Media Convertor B 1.25GB 20KM, Tx=1550nm/Rx=1310nm / SC/PC.Lucreaza in pereche cu MC-1G-AB (Tx=1310nm/Rx=1550nm).Tip: Media ConvertorAltele: Alimentator extern DC 5V/2AConsum: ..
107,00 Lei
Producator: Pxw
Media Convertor A 1.25GB 20KM, Tx=1310nm/Rx=1550nm / SC/PC.Lucreaza in pereche cu MC-1G-BA (Tx=1550nm/Rx=1310nm).Tip: Media ConvertorAltele: Alimentator extern DC 5V/2AConsum: ..
107,00 Lei
Producator: Pxw
Media Convertor AA 1.25GB 20Km, Tx/RX 1310nm/ 2 fiber SC/PCTip: Media ConvertorAltele: Alimentator extern DC 5V/2AConsum: ..
99,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: VerdeUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileTip: Manson mufa RJ-45Material: PlasticCuloare: Verde..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: RosuUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileCuloare: RosuTip: Manson mufa RJ-45Material: Plastic..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: PortocaliuUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileTip: Manson mufa RJ-45Material: PlasticCuloare: Portocaliu..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: GriUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileTip: Manson mufa RJ-45Material: PlasticCuloare: Gri..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: GalbenUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileTip: Manson mufa RJ-45Material: PlasticCuloare: Galben..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: AlbastruUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileMaterial: PlasticTip: Manson mufa RJ-45Culoare: Albastru..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Manson pentru mufa RJ-45Culoare: AlbUsor de folositFabricat din polietilena de inalta densitate (HDPE)Protejeaza tija de blocare atunci cand trageti cablurileTip: Manson mufa RJ-45Material: PlasticCuloare: Alb..
1,00 Lei
Producator: Pxw
Ușor de asamblat, nu mecesita un instrument specialStabilitate excelenta cu pierderi mici de insertieMod fibra: singleDiametrul fibrei optice: 125um (657A și 657B)Diameterul bufferului: 250umTip: Conector fibra..
10,00 Lei
Producator: Pxw
Utilizat pentru terminarea cablurilor telefonice si de reteaPermite asezarea firelor in blocul terminalului sau taierea firelor dupa terminareIntroduceti si taiati terminatiile cablurilor fara efortReglajul ajustabil inalt/jos acomodeaza cerintele de terminare pentru preferintele operatoruluiSetarea..
63,00 Lei
Producator: Pxw
Acest cleste de compresie 3-in-1 este o un instrument absolut necesar pentru instalarea conectorilor de tip compresie pe cablul coaxial pentru sisteme de supraveghere, televiziune prin cablu si instalatii prin satelit. Este conceput special pentru a schimba usor intre conectorii tip F, BNC si RCA. S..
158,00 Lei
Producator: Pxw
Cablu UTP CAt 5e, 0.5 mm, cupru integral, rola 305mTip: Cablu UTPMaterial: CupruAltele: Rola 305m..
468,00 Lei
Producator: Pxw
Sursa de alimentare 54V 5A, backup.Altele: Input: 190 - 240VAC/50 - 60HzOutput: 54V ±2%/5APutere: 297W (cu 0.5A curent de incarcare baterii)Iesiri: 2Tip: Sursa alimentare..
480,00 Lei
Producator: Pxw
Folosit pentru conectarea cablurilor SC in single modeCarcasa compartimentata păstrează toate cuplajele ntr-un singur loc pentru un acces ușorConform cu standardele ANSI, Bellcore, TIA / EIAAplicatie: retele de telecomunicatii, locale, CATVTip: Adaptor fibraMaterial: Plastic..
5,00 Lei
Producator: Bestnps
Sursa de alimentare HI-POWER96W, Tensiune intrare AC 110-240Vtensiune de iesire DC52V 1.58Adimensiune 131x32x58mmgreutate 350g.Nu contine cablu alimentare.Tip: Sursa alimentareAltele: Tensiune intrare 100-240V 50 / 60HzTensiune iesire DC 52V 1.58AEficienta 92%Putere 96WDimensiune 131x32x58mm..
78,00 Lei
Producator: Bestnps
Sursa de alimentare HI-POWER150W, tensiune de iesire DC52VTensiune intrare AC 110-240Vdimensiune 171x32x73mmgreutate 500g.Nu contine cablu de alimentare.Tip: Sursa alimentareAltele: Tensiune intrare 100-240V 50 / 60Hz;Tensiune iesire DC 52V / 2.9A;Eficienta 92%;Putere 150W;Dimensiune 171x32x73mm...
91,00 Lei
Afişare 1 - 30 din 30 (1 pagini)