Angajari

ANGAJAM!

  • Crestem, ne dezvoltam si vrem un coleg/colega in echipa BravoShop
  • Angajam administrator site.
  • Candidatul ideal trebuie, in primul rand, sa aiba o atitudine pozitiva, sa vada doar partea plina a paharului
  • Sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in domeniul acesta, sa ii placa si sa faca fata muncii in echipa, sa fie punctual, serios, responsabil, flexibil.
  • Sa fie harnic, lenea nu are ce cauta la noi in firma.
  • Sa ii ajute pe ceilalti din firma.
  • Sa scrie corect si sa tasteze cu usurinta
  • Nu este nevoie sa aiba studii superioare, dar cei sapte ani de acasa, da.

CERINTE:

  • Fotografie de produs / editare in Photoshop (fundal alb)
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Descrierea jobului:
  • Administrare site de comert electronic;
  • Preluare comenzi din interfata de administrare si contactare telefonica a clientilor;
  • Adaugare produse pe site, descrieri, imagini;
  • Monitorizare si procesare comenzi (online, telefonic, pe mail);
  • Administrarea conturilor de social media (Facebook)
  • Mentinerea unei relatii comerciale cu clientii;
  • …lasam loc liber pentru ce ne mai vine in minte pe parcurs.

BENEFICII OFERITE

  • 1. Salariu fix
  • 2. Carte de munca
  • 3. Achizitii de produse la pret de furnizor dupa primele 3 luni de activitate
  • 4. Sef de treaba
  • 5. Seriozitate si intelegere
  • 6. Muzica si aer conditionat in birou, toata ziua :)
  • 7. Locatia este in zona Constantin Brancoveanu/ Drumul Gazarului, ector 4
  • 8. Program de lucru de luni - vineri 10:00 - 19:00
  • 9. Birou + Laptop
Cand avem nevoie? Cat mai repede.

Asteptam CV-urile voastre la adresa de email: bravoshop.ro@gmail.com sau angajari@bravoshop.ro

Telefon: 0735.214.833 pentru interviu (de luni-vineri intre 09:00 si 20:00)