Angajari

Angajam ambalator Colete/Gestionar depozit - FULL TIME.

Crestem, ne dezvoltam si vrem un coleg nou in echipa BravoShop.

Cum ar trebui sa fie candidatul ideal?
-sa aiba o atitudine pozitiva. Vrem o persoana care vede doar partea plina a paharului;
-sa fie dispusa sa invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste iar BravoShop are o viziune mare;
-sa fie harnic, lenea nu are ce cauta la noi in firma;
-responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
-fara cazier;
-sa aiba cunostinte de utilizare a calculatorului si a internetului;
-placerea de a lucra in echipa si sa ii ajute pe ceilalti din firma;
-sa fie atent la detalii, foarte atent;
-sa fie organizat, foarte organizat;
-sa detina permis de conducere categoria B si evident, sa stie sa conduca :). Va fi nevoie sa mearga la diferiti furnizori folosind masina.
-nu este nevoie sa aiba studii superioare, dar cei sapte ani de acasa, da.
-varsta nu conteaza, dar atitudinea, da!

Descrierea jobului:
-ambalarea in mod corespunzator a coletelor;
-aranjarea produselor in depozit;
-incarcarea si descarcarea produselor in/din masini;
-inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;
-tine evidenta si comunica zilnic epuizarea stocului;
-sa foloseasca aspiratorul la nevoie pentru a pastra curatenia.

Ce oferim:
-carte de munca
-laptop pentru birou
-telefon
-birou, cu scaun cu tot
-achizitii de produse la pret de furnizor dupa primele 3 luni de activitate
-seriozitate si intelegere
-locatia este in zona Constantin Brancoveanu
-program de lucru de luni - vineri, 09:00-18:30, cu pauza.

BravoShop.ro este unul dintre magazinele online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata din Romania.
Atitudine deschisa, responsabila, adaptata nevoilor clientilor nostri.

Poti aplica si sunand la 0735.214.833 sau pe mail la angajari@bravoshop.ro